Kartla Ödeme

Kartla Ödeme
Hepsi pay Kolay Ödeme Sayfası

  1. Müşteri ürünün/hizmetin sergilendiği web sitesine ulaşır.
  2. Satın almak istediği ürünü/hizmeti belirler. Sepetine Ürürününü Atar
  3. Üye Olarak Mail ve Cep telefonunu Doğru bir şekilde kaydeder

“Özellikler Mail Adrs. Ve Cep Numarası Doğru Olması gerekir.’’

  1.  Sizlere Mailinize Ve Cep Telefonunuza Mesaj Olarak Ödeme Linki Gönderir

  1. Sizlerde Bu Gelen Mail Veya Cep   Telefonunuza gelen Mesajdan Linke Girerek Güvenli ödeme Sayfasından Bilgileri Doldurarak Siparişinizi Tamamlarsınız
  2. Ürün/hizmet web sitesi tarafından müşteriye sunulur.

Ödeme Güvenliği

Sanal POS ve ödeme çözümleri, sadece bir ödeme/tahsilat aracı değildir. Aynı zamanda güvenlik konusunda gelişmiş PCI DSS uyumlu teknik altyapısı ve alanında tecrübeli personeli ile PayTR hem mağazaların ödeme güvenliğini hem de mağaza müşterilerinin kart güvenliğini sağlamaktadır.

 

Sahtecilik Önleme

Online ödemelerde sahtecilik (fraud) profesyonelce ele alınması gereken bir konudur. Sektörün alanında en köklü kuruluşu olarak sahtecilik alanında standartların çok üzerinde özel uygulamalarımız ile hak sahiplerini güvende tutuyoruz. PayTR altyapısı sahteciliğe karşı sektör bazında çok sayıda filtreler ile geliştirilmiştir. Ayrıca sahtecilik izleme personeli tarafından yapılan ödemeler kontrol edilmekte ve şüpheli durumlarda işleme onay verilmemektedir.

 

Kart Güvenliği

PayTR, SSL sertifikalı ödeme sayfası ve PCI-DSS uyumluluğu ile müşterilerinizin güvenli bir ortamda ödeme yapmaları için gerekli her türlü önlemi almıştır. Böylece PayTR, müşterilerinizin ödeme yaparken oluşabilecek endişelerini azaltmakta ve ödeme dönüşüm oranınızı artırmaktadır.